آژانس هواپيمايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز

انسان همواره  در طول  تاريخ  ميل به شناختن را در خود احساس  مي‌نموده  است . دانستن  نادانسته‌ها  و لذت دستيابي به آنچه  که  دور از دسترس است ، بهانه‌اي شد تا   بشر گام در راه سفر بنهد .

ايرانيان نيز از ديرباز سفر را وسيله‌اي براي رسيدن به رشد و کمال مي‌دانستند و از اين روست که گردشگري به جزئي از فرهنگ اين سرزمين بدل گرديده است . با عبور از گذر زمان و پيشرفت تکنولوژي ، فرهنگ سفر نيز تغيير يافته و ما افتخار مي‌کنيم که در عصر حاضر با آخرين روش‌هاي روز گردشگري دنيا در خدمت مردم عزيز کشورمان هستيم.

آژانس هواپيمايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز با تجربه اي ديرين در زمينه هوانوردي در جهت صدور بليط هاي هواپيمايي داخلي ورزرواسيون هتل و خدمات گردشگري اعم از انفرادي وگروهي فعاليت مي کند و با اجراي تورهاي گردشگري متنوع به اقصي نقاط جهان، سهم بزرگي را از انتقال فرهنگ گردشگري به خود اختصاص داده است. بايد توجه داشته باشيم که امروزه از اين حرکت با واژه ي « صنعت » نام برده مي شود که نشانگر اعتبار و اهميت اين حرفه در تمام دنيا است و رزرو هتل در سراسر دنيا با تکنولوژي مدرن روز و پيشرفته ترين سيستم ها  به صورت آنلاين لحظه اي ، خدمات دهي مي نمايد و با داشتن بيش از ده ها همکار کارآزموده ي تمام وقت ، همچنين همکاري راهنمايان کارآزموده ي فرهيخته با بيشترين اطلاعات و دانسته ها، همواره به دنبال تنوع ، نوآوري و پويايي بوده و بيشترين توجه را به بار فرهنگي تورها داشته است.


لذا ، جناب آقاي علي هاشمي نژاد ، مديريت محترم  آژانس هواپيمايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز مي باشند

قابل توجه مسافرين محترم:


آژانس هواپيمايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز، با توجه به گذر زمان و پيشرفت تکنولوزي ، فرهنگ مسافرت نيز تغيير يافته و در عصر حاضر با آخرين روش هاي روز دنيا ، به صورت آنلاين در هر ساعت از شبانه روز در منزل يا در محل کار خود از طريق وبسايت آژانس هواپيمايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز ( www.chp24.ir )  قابليت خريد ( از طريق کارت شتاب و ديگر کارت هاي ارزي به صورت آنلاين ) بليط هواپيما در مسيرهاي داخلي ، هتل و هتل آپارتمان در سراسر کشور و همچنين خريد تور ، ويزا ، کرايه اتومبيل ، بيمه مسافرتي ، تفريحات گردشگري را براي مسافرين عزيز در اقصي نقاط کشور فراهم آورده ايم .

لذا ، با راه اندازي شبکه هاي اجتماعي تلگرام ، فيسبوک ، وايبر ، لاين ، واتساپ ، اينستاگرام ، اسکايپ ، توئيتر ، گوگل پلاس و ... مسافرين عزيز ميتوانند اطلاعات و راهنمايي هاي لازم در طول سفر از طريق اين آژانس دريافت نموده و يا با شماره همراه 09347688159 تماس حاصل فرماييد .

بنابراين ، با استعانت از خداوند متعال و با گستره ي ديدي به آينده ، در جهت ارائه خدمات بهتر و بيشتر و به منظور سهولت خدمات به مسافرين محترم و صرفه جويي در وقت و هزينه آنان گام نهاده و اين افتخار بزرگي براي مديريت و کارکنان آژانس هواپيمايي ، جهانگردي و گردشگري چمدان پرواز مي باشد .

                                                      سايت :       www.chp24.ir